Logo

Streličarski Savez Srbije

Članovi Streličarskog Saveza Srbije

Predsednik Streličarskog Saveza Srbije
Svilanović Dragan
SK Arena No1
Generalni sekretar SS Srbije
Lučić Zaviša
SU Apollo
Upravni odbor Saveza
Jevtić Dragiša
SK Pančevo
Potpredsednik SSS
Milović Dimitrije
Milovanović Nemanja
SK Zemun
Marjanović Đorđe
SK Zlatiborac
Vranjković Katarina
NSSU
Nikolić Svetlana
SK Niš
Stručni štab SSS
Čolović Miljko
Selektor reprezentacije
Margetić Dejan
SK Kalemegdan
Pomoćni trener reprezentacije
Knežević Gordana
BSK
Trener za kompaund luk
Karahasan Emil
SK Zemun
Trener za goli luk
Stanković Aleksandar
SK DIF
Trener mlađih kategorija
Prijatelji Saveza
Jelovac Predrag
SK Arena No1
Strela Archery Shop
Prezime Ime Od datuma Do datuma Klub Komentar
Trener - Licenca B
Knežević Gordana 27.11.2020 27.11.2023 BSK
Benjak Fedor 01.01.2021 01.01.2024 NSSU
Stanković Aleksandar 31.10.2020 01.11.2023 SK DIF
Margetić Dejan 01.01.2021 01.01.2024 SK Kalemegdan
Redža Đorđe 04.01.2021 04.01.2024 SK Košutnjak
Čolović Miljko 01.01.2021 01.01.2024 SK Niš
Trener - Licenca C
Mitrović Biljana 28.07.2020 28.07.2023 BSK
Muminović Milica 01.01.2021 01.01.2024 Oplenačko SU
Pataki Zoltan 01.01.2021 01.01.2024 PSK Veteran
Pašić Ivana 01.01.2021 01.01.2024 SK Košutnjak
Karafilipović Dragan 26.11.2020 26.11.2023 SK Naissus 2003
Brzaković Dragan 01.01.2021 01.01.2024 SK Pančevo
Nestorović Andrijana 01.09.2021 01.09.2024 SK Preljina
Latinović Maša 01.01.2021 01.01.2024 SK Velos
Dakić Igor 28.02.2020 28.02.2023 SK Velos
Karahasan Emil 01.01.2021 01.01.2024 SK Zemun
Mikalački Vasa 15.12.2020 15.12.2023 SU Apollo
Lučić Zaviša 15.12.2020 15.12.2023 SU Apollo
Marinković Kosta 20.11.2021 20.11.2024 SU Feniks
Trener - Licenca D
Ivanović Bojana 01.08.2021 01.08.2024 SK DIF
Kukić Kristijana 17.08.2020 17.08.2023 SK Kentaur
Kurmazović Natalija 05.10.2019 05.10.2022 SK Panonski Gusari
Nacionalni i WAE kontinentalni sudija
Mitrović Biljana 01.10.2011
Nacionalni sudija
Branović Rajko 07.10.2008
Grozdanović Dragiša 01.07.2012
Božin Nenad 01.07.2012
Čerevicki Teodor 07.10.2008
Jovanović Marina 01.07.2012
Margetić Dejan 05.02.2018
Nikolić Svetlana 07.10.2008
Pavlović Slobodan 01.12.2018
Vranjevac Željko 07.10.2008
Nacionalni sudija - pripravnik
Danilović Luka 01.11.2021 31.10.2022 BSK
Surčulija Predrag 01.11.2021 31.10.2022 SK DIF
Brzaković Dragan 01.11.2021 31.10.2022 SK Pančevo
Stefanović Violeta 01.11.2021 31.10.2022 SK Velos
Delegat
Čerevicki Teodor 21.10.2017
Jovanović Marina 21.10.2017
Margetić Dejan 01.11.2019
Mitrović Biljana 21.10.2017
Nikolić Svetlana 21.10.2017
Pavlović Slobodan 01.11.2019
Vranjevac Željko 21.10.2017
Akreditovani predstavnik kluba
Čerevicki Teodor 17.11.2021 31.10.2022 NSSU
Karastanković Ramo Oplenačko SU Istekla
Muminović Stefan Oplenačko SU Istekla
Bjelić Slavica 17.11.2021 31.10.2022 SK Arena No1
Ilić Slavoljub 17.11.2021 31.10.2022 SK Arena No1
Nikolić Milan 01.11.2021 31.10.2022 SK Košutnjak
Nikolić Milena 01.11.2021 31.10.2022 SK Košutnjak
Obradović Dragana 01.11.2021 31.10.2022 SK Košutnjak
Obradović Vladimir 01.11.2021 31.10.2022 SK Košutnjak
Stanković Aleksandra 01.11.2021 31.10.2022 SK Košutnjak
Zvonka Grahek Lilijana 01.11.2021 31.10.2022 SK Košutnjak
Obradović Aleksa 01.11.2021 31.10.2022 SK Košutnjak
Karafilipović Danijela 01.11.2021 31.10.2022 SK Naissus 2003
Mladenović Aleksa 29.11.2021 31.10.2022 SK Naissus 2003
Veličković Isidora 29.11.2021 31.10.2022 SK Naissus 2003
Branović Rajko SK Niš Istekla
Marković Čedomir 01.11.2021 31.10.2022 SK Niš
Nikolić Svetlana 01.11.2021 31.10.2022 SK Niš
Popović Vladimir 23.11.2021 31.10.2022 SK Niš
Boconadi Robert 19.11.2021 31.10.2022 SK NS2002
Vranjevac Željko 19.11.2021 31.10.2022 SK NS2002
Todorović Olivera 01.11.2021 31.10.2022 SK OSI Oko sokolovo
Miloradović Aleksandar 01.11.2021 31.10.2022 SK OSI Oko sokolovo
Milović Dejan 01.11.2021 31.10.2022 SK OSI Oko sokolovo
Živanović Vesna 01.11.2021 31.10.2022 SK OSI Oko sokolovo
Andreev Marko 01.11.2021 31.10.2022 SK Pančevo SK Pančevo
Bekić Barbara 01.11.2021 31.10.2022 SK Pančevo
Bekić Predrag 01.11.2021 31.10.2022 SK Pančevo
Forgo Dejan 01.11.2021 31.10.2022 SK Pančevo
Grbić Dušan 01.11.2021 31.10.2022 SK Pančevo
Špehar Ivica 01.11.2021 31.10.2022 SK Pančevo
Djakiv Dragan SK Panonski Gusari Istekla
Milenković Marija SK Panonski Gusari Istekla
Čupić Nebojša 17.11.2021 31.10.2022 SK Velos
Kresoja Marinko 17.11.2021 31.10.2022 SK Velos
Karahasan Ružica 01.11.2021 31.10.2022 SK Zemun
Milovanović Nemanja 01.11.2021 31.10.2022 SK Zemun
Vulić Nedeljko SK Zlatiborac Istekla
Marjanović Đorđe SK Zlatiborac Istekla
Matejić Nikola 01.12.2021 31.10.2022 SK Zlatna strela
Dinić Radoslav 01.12.2021 31.10.2022 SK Zlatna strela
Dragosavac Milan 17.11.2021 31.10.2022 SSSK Komi
Kovač Mihalj 17.11.2021 31.10.2022 SSSK Komi
Mišković Nikola 01.11.2021 31.10.2022 SU Apollo
Olah Jožef 01.11.2021 31.10.2022 SU Apollo
Zamurović Ljubomir 01.11.2021 31.10.2022 SU Apollo
Zamurović Snežana 01.11.2021 31.10.2022 SU Apollo
Polik Franja 01.11.2021 31.10.2022 SU TA Tican
Polik Mirjana 01.11.2021 31.10.2022 SU TA Tican
Milošević Živka 17.03.2022 31.10.2022 SU Vitezovi-S
Radovanović Saša 17.03.2022 31.10.2022 SU Vitezovi-S
Tabaković Zoran 17.03.2022 31.10.2022 SU Vitezovi-S
Milosavljević Marina 01.11.2021 31.10.2022 US Torlaci
Drljača Miljan 01.11.2021 31.10.2022 US Torlaci
Ristić Boban 01.11.2021 31.10.2022 US Torlaci
Prijatelj kluba
Zvonka Grahek Lilijana 02.07.2021 SK Košutnjak LK Paradoks - Črnomelj, Slovenija
Jeremić Miroslav 03.12.2020 SK Zlatna strela SK Zlatna strela
Jovanović Tomislav 19.11.2020 SK Zlatna strela SK Zlatna strela
Nikolić Vladimir 03.12.2020 SK Zlatna strela SK Zlatna strela
Rakić Slavoljub 19.11.2020 SK Zlatna strela SK Zlatna strela
Rašić Srđan 19.11.2020 SK Zlatna strela SK Zlatna strela