Rekordi

 

 INDOOR

 

 Olimpijski luk

 

Olimpijski

 Veterani

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

567

Živko Sarić Pančevo Pančevo 2013.
Ekipa 2x18m

1529

D.Brzaković, M.Vujić i N.Stojanović Pančevo Pančevo 2018.

Olimpijski

 Seniori

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

583

Nikola Stefanović Niš Bečej 2017.
2x25m

571

Milovan Vujić Pančevo Kamnik 1985.
12 strela

117

Branko Jagodić Prokuplje Pančevo 1997.
Ekipa 2x18m

1693

J.Velimirović, A.Beatović i I.Dakić Velos Zemun 2017.
Miks tim 2x18m

1068

M.Zalar i A.Beatović Velos Novi Sad 2019.

Olimpijski

 Seniorke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

558

Katarina Sikiruš Knez Lazar Beograd 2016.
2x25m

523

Zorica Vuković Niš Beograd 1990.
12 strela

109

Svetlana Nikolić Niš Obrenovac 2006.
Ekipa 2x18m

1453

K.Todosijević, M.Matevska i T.Kobali Košutnjak Temerin 2019.

Olimpijski

 Juniori

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

583

Nikola Stefanović Niš Bečej 2017.
12 strela

113

Luka Popović Kalemegdan Vršac 2009.
Ekipa 2x18m

1400

A.Blagojević, D.Srećković i L.Gajić Dif Beograd 2018.
Miks tim 2x18m

1022

A.Brkić i A.Blagojević Dif Novi Sad 2018.

Olimpijski

 Juniorke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

558

Katarina Sikiruš Knez Lazar Beograd 2016.
Ekipa 2x18m

1388

A.Brkić, D.Devedžić i M.Ilić Dif Novi Sad 2018.

Olimpijski

 Kadeti

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

560

Luka Popović Kalemegdan Novi Sad 2007.
12 strela

117

Luka Popović Kalemegdan Obrenovac 2008.
Ekipa 2x18m

1493

U.Jakob, S.Kljajić i J.Špehar Pančevo Temerin 2018.
Miks tim 2x18m

1022

A.Brkić i A.Blagojević Dif Novi Sad 2018.

Olimpijski

 Kadetkinje

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

548

Katarina Sikiruš Knez Lazar Beograd 2015.
Ekipa 2x18m

1316

A.Brkić, T.Slijepčević i M.Ilić Dif Temerin 2018.

Olimpijski

 Stariji Pioniri

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m
(lice 60cm)

567

Lazar Andreev Pančevo Temerin 2019.
2x18m
(lice 40cm)

545

Luka Popović Kalemegdan Beograd 2006.

Olimpijski

 Starije pionirke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m
(lice 60cm)

550

Maja Mišljenović Zemun Zemun 2018.
2x18m
(lice 40cm)

546

Maja Mišljenović Zemun Zemun 2017.
2x25m
(lice 40cm)

498

Maja Mišljenović Zemun Varaždin 2017.
Ekipa 2x18m
(lice 60cm)

1157

N.Đorđević, S.Stojanović i M.Surčulija Dif Beograd 2018.

Olimpijski

 Mlađi pioniri

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m
(lice 60cm)

419

Luka Palalić Castle Archery Novi Sad 2018.
2x18m
(lice 40cm)

480

Andrija Manojlović Master Arrow Niš 2015.
Miks tim 2x18m

474

Ioannis Ioannou i Sofija Andrić Dif Temerin 16.03.2019.

Olimpijski

 Mlađe pionirke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m
(lice 60cm)

485

Jana Velimirović Velos Temerin 2019.
2x18m
(lice 40cm)

516

Maja Mišljenović Zemun Pančevo 2016.

 

 Kompaund

Kompaund

 Veterani

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

556

Miloš Terzin Veteran Novi Sad 2019.
Ekipa 2x18m

1499

M.Terzin, I.Horvat i Ž.Moravčić Veteran Temerin 2019.

Kompaund

 Seniori

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

589

Danilo Mioković Pančevo Poreč 2010.
2x25m

583

Milan Mišljenović Kalemegdan Niš 1992.
12 strela

119

Milan Mišljenović Kalemegdan Prokuplje 1998.
15 strela

148

Bela Varga Castle Archery Temerin 2015.
Ekipa 2x18m

1719

O.Nedeljković, S.Ilić i Z.Branković Arena No1 Beograd 2016.
Miks tim 2x18m

1156

M.Ljubinković i S.Žikić Pančevo Novi Sad 2019.

Kompaund

 Seniorke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

571

Marija Ljubinković Pančevo Beograd 2018.
12 strela

108

Gordana Knežević BSK Obrenovac 2004.
15 strela

144

Marija Ljubinković BSK Danska 2015.
Ekipa 2x18m

1617

M.Ljubinković, S.Trobozić i A.Crkvenik BSK Beograd 2015.

Kompaund

 Juniori

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

586

Akoš Varga Castle Archery Temerin 2015.
2x25m

490

Branko Corak Kalemegdan Mladenovac 1992.

Kompaund

 Juniorke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

565

Marija Ljubinković BSK Beograd 2014.

Kompaund

 Kadeti

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

573

Roland Klajner Castle Archery Temerin 2015.

Kompaund

 Kadetkinje

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

539

Katalin Varga Castle Archery Temerin 2015.

Kompaund

 Stariji pioniri

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

536

Roland Klajner Castle Archery Beograd 2012.

Kompaund

 Starije pionirke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

460

Katalin Varga Castle Archery Beograd 2012.

Kompaund

 Mlađi pioniri

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

452

Luka Matić Odisej Beograd 2013.

Kompaund

 Mlađe pionirke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x18m

500

Beatrix Bartok Castle Archery Beograd 2013.

 

 OUTDOOR

 

 Olimpijski luk

Olimpijski

 Veterani

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x60m

614

Živko Sarić Pančevo Sirig 2015.
FITA 1440

1192

Živko Sarić Pančevo Pančevo 2013.
70m

277

Živko Sarić Pančevo Beograd 2013.
60m

306

Živko Sarić Pančevo Beograd 2013.
50m

291

Živko Sarić Pančevo Pančevo 2013.
30m

329

Živko Sarić Pančevo Pančevo 2013.
Ekipa 2x60m

1599

I.Špehar, N.Stojanović i M.Vujić Pančevo Beograd 2018.

Olimpijski

 Seniori

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x70m

661

Luka Popović Elite Archery Niš 2016.
12 strela

111

Ivan Tasić Niš Šabac 2009.
FITA 1440

1259

Luka Grozdanović Niš Beograd 2013.
FITA 900

840

Ivan Tasić Niš Pančevo 2011.
90m

292

Luka Popović Kalemegdan Hrvatska 2009.
70m

323

Mihajlo Sekulić Pančevo Poljska ---.
50m

323

Luka Grozdanović Niš Beograd 2013.
30m

347

Leontije Trivanović Šabac Pančevo 2008.
Ekipa 2x70m

1831

J.Velimirović, A.Beatović i N.Čupić Velos Beograd 06.09.2015.
Miks tim 2x70m

1131

M.Zalar i J.Velimirović Velos Budimpešta 22.09.2019.
Ekipa FITA 1440

3613

N.Prodanović, L.Grozdanović i N.Stefanović Niš Beograd 2013.
Ekipa FITA 900

2451

Č.Marković, L.Grozdanović i M.Birđan Niš Beograd 2012.
Ekipa OR 24 strele

211

N.Prodanović, L.Grozdanović i V.Popović Niš Bugarska 2013.

Olimpijski

 Seniorke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x70m

617

Tanja Savić NS2002 Beograd 2009.
12 strela

101

Tanja Savić NS2002 Obrenovac 2009.
FITA 1440

1173

Tanja Savić NS2002 Novi Sad 2008.
FITA 900

774

Zorica Vuković Niš Beograd 2004.
70m

278

Tanja Savić NS2002 Niš 2008.
60m

298

Tanja Savić NS2002 Niš 2008.
50m

288

Tanja Savić NS2002 Novi Sad 2008.
30m

325

Ana Stanković Niš Niš 2011.

Olimpijski

 Juniori

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x70m

650

Nikola Stefanović Niš Beograd 2017.
12 strela

105

Luka Popović Kalemegdan Novi Sad 2009.
FITA 1440

1256

Luka Popović Kalemegdan Hrvatska 2009.
FITA 2x1440

2492

Luka Popović Kalemegdan Hrvatska 2009.
FITA 900

840

Luka Grozdanović Niš Beograd 2012.
90m

292

Luka Popović Kalemegdan Hrvatska 2009.
70m

320

Luka Popović Kalemegdan Hrvatska 2009.
50m

309

Luka Popović Kalemegdan Hrvatska 2009.
30m

341

Luka Popović Kalemegdan Poljska 2009.

Olimpijski

 Juniorke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x70m

559

Isidora Veličković Naissus2003 Beograd 2016.
12 strela

104

Jovana Kostić Niš ----
FITA 1440

1173

Tanja Savić NS2002 Novi Sad 2008.
FITA 900

647

Marija Ljubinković BSK Beograd 2011.
70m

268

Tanja Savić NS2002 Novi Sad 2008.
60m

297

Tanja Savić NS2002 Novi Sad 2008.
50m

288

Tanja Savić NS2002 Novi Sad 2008.
30m

320

Tanja Savić NS2002 Novi Sad 2008.

Olimpijski

 Kadeti

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x60m

620

Nikola Stefanović Niš Ljubljana 2014.
12 strela

105

Luka Popović Kalemegdan Pančevo 2007.
FITA 1440

1294

Luka Popović Kalemegdan Antalija 2008.
FITA 900

795

Srđan Radošević NS2002 2008.
70m

313

Luka Popović Kalemegdan Antalija 2008.
60m

320

Luka Popović Kalemegdan Antalija 2008.
50m

317

Luka Popović Kalemegdan Antalija 2008.
30m

344

Luka Popović Kalemegdan Antalija 2008.
Ekipa 2x60m

1468

U.Jakob, S.Kljajić i J.Špehar Pančevo Beograd 2018.
Miks tim 2x60m

1075

Anja Brkić i Aleksa Blagojević
Dif
Beograd 01.09.2019.

Olimpijski

 Kadetkinje

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x60m

607

Anja Brkić Dif Beograd 2018.
FITA 1440

1190

Čarna Brzaković Pančevo Beograd 2013.
FITA 900

657

Čarna Brzaković Pančevo Beograd 2012.
60m

299

Čarna Brzaković Pančevo Beograd 2013.
50m

288

Čarna Brzaković Pančevo Beograd 2013.
40m

294

Čarna Brzaković Pančevo Beograd 2013.
30m

324

Čarna Brzaković Pančevo Beograd 2013.
Ekipa 2x60m

1522

A.Brkić, S.Stojanović i M.Ilić Dif Beograd 01.09.2019.

Olimpijski

 Stariji pioniri

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x40m
619
Lazar Andreev
Pančevo
Novi Sad
19.05.2019.
FITA 1440

1069

Tihomir Marić Košutnjak Pančevo 2013.
FITA 900

786

Nikola Rogulja Košutnjak Beograd 2012.
50m

275

Marko Đukić Košutnjak Beograd 2013.
40m

274

Marko Đukić Košutnjak Beograd 2013.
30m

282

Tihomir Marić Košutnjak Beograd 2013.
20m

311

Tihomir Marić Košutnjak Beograd 2013.
Miks tim 2x40m

955

Nastasija Đorđević i Ognjen Milošević  Dif Pančevo 15.09.2019.

Olimpijski

 Starije pionirke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x40m

641

Anđela Rogulja Košutnjak Temerin 2014.
FITA 1440

1157

Nina Milenković Niš Niš 2008.
FITA 900

736

Nina Milenković Niš Niš 2009.
50m

279

Nina Milenković Niš Niš 2008.
40m

306

Nina Milenković Niš Niš 2009.
30m

294

Nina Milenković Niš Niš 2008.
20m

315

Anđela Rogulja Košutnjak Pančevo 2013.

Olimpijski

 Mlađi pioniri

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x25m

681

Mateja Đukić Velos Novi Sad 2016.
FITA 1440

1171

Stefan Strelić Košutnjak Pančevo 2010.
FITA 900

776

Dušan Rogulja Košutnjak Beograd 2012.
30m

265

Stefan Strelić Košutnjak Pančevo 2010.
25m

290

Stefan Strelić Košutnjak Pančevo 2010.
20m

298

Stefan Strelić Košutnjak Pančevo 2010.
15m

318

Stefan Strelić Košutnjak Pančevo 2010.
Miks tim 2x25m

1061

Ioannis Ioannou i Milica Jeknić Dif Pančevo 15.09.2019.

Olimpijski

 Mlađe pionirke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x25m

666

Maja Mišljenović Košutnjak Beograd 2017.
FITA 1440

1090

Đakiv Danijela Elite Archery Beograd 2013.
FITA 900

765

Anđela Rogulja Košutnjak Beograd 2012.
30m

279

Jelena Čolović Niš Niš 2009.
25m

289

Jelena Čolović Niš Niš 2009.
20m

279

Đakiv Danijela Elite Archery Beograd 2013.
15m

292

Đakiv Danijela Elite Archery Beograd 2013.
Ekipa 2x25m

1407

M.Jeknić, S.Andrić i J.Surčulija Dif Pančevo 15.09.2019.

 

 Kompaund

 

Kompaund

 Veterani

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x50m

651

Terzin Miloš PSK Veteran Novi Sad 19.05.2019.

Kompaund

 Seniori

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x50m

708

Ognjen Nedeljković Arena No1 EI Minsk 21.06.2019.
2x70m

698

Danilo Mioković Pančevo Obrenovac 2006.
12 strela

119

Ljubiša Urošević Kalemegdan Novi Sad 2005.
15 strela

147

Ljubiša Urošević Kalemegdan Jagodina 2011.
FITA 1440

1380

Ljubiša Urošević Kalemegdan Osjek 2005.
FITA 900

893

Danilo Mioković Pančevo Novi Sad 2005.
90m

333

Danilo Mioković Pančevo Niš 2006.
70m

345

Danilo Mioković Pančevo Beograd 2013.
50m

350

Danilo Mioković Pančevo Beograd 2000.
30m

359

Danilo Mioković Pančevo Beograd 2002.
Ekipa 2x50m

1987

A.Varga, B.Varga i R.Klajner Castle Archery Temerin 2014.
Miks tim 2x50m

1318

M.Ljubinković i D.Mioković Pančevo Beograd 2018.

Kompaund

 Seniorke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x50m

669

Marija Ljubinković BSK Dugo Selo, Hrvatska 2017.
2x70m

637

Gordana Knežević BSK Novi Sad 2005.
15 strela

141

Marija Ljubinković BSK Dugo Selo, Hrvatska 2017.
FITA 1440

1297

Gordana Knežević BSK Niš 2004.
FITA 900

861 

Romana Caran NS2002 Beograd 2012.
70m

319

Gordana Knežević BSK Niš 2008.
60m

324

Gordana Knežević BSK Beograd 1999.
50m

316

Romana Caran NS2002 Pančevo 2013.
30m

344

Gordana Knežević BSK Niš 2004.

Kompaund

 Juniori

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x50m

689

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2014.
15 strela

147

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2013.
2x70m

499

N.Perišić Kalemegdan Mladenovac 1995.
FITA 1440

1322

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2013.
FITA 900

829

Petar Skenderović Artemis Pančevo 2011.
90m

319

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2013.
70m

325

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2013.
50m

330

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2013.
30m

348

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2013.

Kompaund

 Juniorke

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x50m

662

Marija Ljubinković BSK Temerin 2014.
2x70m

429

Radmila Batinić BSK Beograd 2010.
FITA 1440

1269

Marija Ljubinković BSK Pančevo 2013.
FITA 900

843

Marija Ljubinković BSK Beograd 2012.
70m

312

Marija Ljubinković BSK Pančevo 2013.
60m

326

Marija Ljubinković BSK Pančevo 2013.
50m

320

Marija Ljubinković BSK Beograd 2013.
30m

349

Marija Ljubinković BSK Beograd 2013.

Kompaund

 Kadeti

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x50m

680

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2013.
15 strela

147

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2013.
FITA 1440

1216

Roland Klajner Castle Archery Beograd 2013.
FITA 900

829

Akoš Varga Castle Archery Beograd 2012.
70m

304

Roland Klajner Castle Archery Pančevo 2013.
60m

307

Roland Klajner Castle Archery Beograd 2013.
50m

300

Roland Klajner Castle Archery Beograd 2013.
30m

309

Roland Klajner Castle Archery Beograd 2013.

Kompaund 

Kadetkinje

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x50m

629

Katalin Varga Castle Archery Novi Sad 2015.

Kompaund 

Stariji pioniri

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x40m

675

Roland Klajner Castle Archery Beograd 2012.
FITA 1440

1226

Zoltan Čanji ml. Castle Archery Pančevo 2013.
FITA 900

819

Roland Klajner Castle Archery Beograd 2012.
50m

316

Zoltan Čanji ml. Castle Archery Beograd 2013.
40m

317

Zoltan Čanji ml. Castle Archery Pančevo 2013.
30m

319

Zoltan Čanji ml. Castle Archery Beograd 2013.
20m

337

Zoltan Čanji ml. Castle Archery Beograd 2013.

Kompaund

Starije pionirke 

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x40m

567

Beatrix Bartok Castle Archery Beograd 2012.
2x50m

613

Beatrix Bartok Castle Archery Novi Sad 2015.

Kompaund 

Mlađi pioniri

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x25m

658

Zoltan Čanji ml. Castle Archery Novi Sad 2012.
FITA 900

789

Luka Matić
Odisej Beograd 2011.

Kompaund

Mlađe pionirke 

Distanca Krugovi Ime Klub Datum i mesto
2x25m

681

Beatrix Bartok Castle Archery Temerin 2013.
FITA 1440

810

Beatrix Bartok Castle Archery Pančevo 2013.
FITA 900

760

Beatrix Bartok
Castle Archery Beograd 2013.
30m

171

Beatrix Bartok Castle Archery Pančevo 2013.
25m

187

Beatrix Bartok Castle Archery Pančevo 2013.
20m

209

Beatrix Bartok Castle Archery Pančevo 2013.
15m

243

Beatrix Bartok Castle Archery Pančevo 2013.